Menu
UE
UE
Instytut Innowacji to polska firma konsultingowa działająca od wielu lat w branży IT, w szczególności w zakresie gier, symulacji, aplikacji edukacyjnych oraz nowych technologii. Początkowo firma zajmowała się komercjalizowaniem technologii VR na polskim rynku, produkowaniem gier VR i wydawaniem tytułów. Obecnie koncentrujemy się na usługach w zakresie planowania systemów komputerowych w obszarze gier i aplikacji, tworzeniem nowych produktów i usług, aż po zarządzanie projektami IT (gry, symulacje, ed-tech).

Planowanie tych systemów opiera się o  innowacyjną autorską usługę pn. Smart Box Design stanowiącą zbiór narzędzi do planowania systemów komputerowych oraz zarządzania biznesowego (podejmowania kluczowych decyzji biznesowych).

DORADZTWO STRATEGICZNE, OPERACYJNE I FINANSOWE
  • Masz problem do zdiagnozowania w swojej firmie?
  • Nie wiesz jak rozwiązać dany problem?
  • Nie wiesz jak zrealizować dany projekt?
  • Nie masz wystarczających zasobów lub kompetencji?
  • Nie chcesz zwiększać zatrudnienia w swojej firmie?
  • Potrzebujesz elastycznego i zgranego zespołu do realizacji konkretnego zadania?
  • Potrzebujesz finansowania projektu?
Dobrze trafiłeś. Zaproś nas do swojego projektu zgrany i doświadczony zespół. Bierzemy udział w krótkookresowych projektach: kilku dniowych, kilkutygodniowych lub kwartalnych na Twoje zlecenie. Uzupełniamy kompetencje w Twoim zespole i firmie. Realizujemy zlecone zadania / projekty w zakresie naszych kompetencji.

Pomożemy ułożyć Twoją strukturę organizacyjną, administrację, zrobić porządek w Twoich dokumentach, opracować koncepcję nowych produktów i usług lub zrealizować wyjazd na targi międzynarodowe. Doradzimy w zakresie finansowania projektu. 

Skontaktuj się z nami – sprawdzimy, w czym możemy pomóc.

Kluczowe fakty

Instytut Innowacji Poznań

Polska firma - zgrany zespół zorientowany na skuteczne realizowanie projektów
Instytut Innowacji Poznań

Ponad 10 letnie doświadczenie
w opracowaniu i zarządzaniu projektami - ponad 100 projektów zakończonych sukcesem
Instytut Innowacji Poznań

Pozytywne opinie
i rekomendacje
Instytut Innowacji Poznań

Młody, ambitny zespół ceniący innowacyjne projekty
 

Sposób rozliczeń


Sposoby rozliczeń za działania w projekcie:
of1

Koncepcja, realizacja, ewaluacja projektów - wynagrodzenie obejmuje model płatności za realizację projektu lub rozliczenie godzinowe za czas poświęcony na projekcie.
of2

Badania marketingowe oraz analizy rynku - wynagrodzenie uzależnione jest od indywidualnych potrzeb, zasięgu oraz celów badań i analizy.
 
of6

Strategie rozwoju firm oraz strategie promocji - wynagrodzenie uzależnione jest indywidualnych potrzeb, w tym liczby godzin niezbędnych do ustalenia celów strategicznych.
of5

Szkolenia oraz doradztwo indywidualne / coaching - wynagrodzenie uzależnione jest liczby planowanych do realizacji godzin szkoleniowych i doradczych oraz tematyki działań.
 
Warunki płatności: Nie bądź zaskoczony – wymagamy zaliczki. Pozostałe warunki omówimy indywidualnie.